Kontakt 24h 7dni
telefon 510-510-578 serwisowy@onet.pl

Serwis z dojazdem
i naprawa na miejscu
Pogotowie komputerowe z dojazdem do Klientów z okolic Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Powiśle, Warszawa Stare Miasto, Warszawa Muranów, Warszawa Kamionek, Warszawa Solec, Warszawa Czyste, Warszawa Odolany, Warszawa Stara Ochota, Warszawa Gocław, Warszawa Rakowiec, Warszawa Raków, Warszawa Wyględów, Warszawa Okęcie, Warszawa Ochota, Warszawa Szczęśliwice, Warszawa Praga, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła, Warszawa Wawer, Warszawa Anin, Warszawa Międzylesie, Warszawa Radość, Warszawa Falenica, Józefów, Otwock, Wiązowna, Stara Miłosna, Sulejówek, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Halinów, Okuniew, Stanisławów, Jakubów, Zamienie, Kołbiel, Garwolin, Siennica, Cegłów, Mrozy, Kałuszyn, Jeruzal, Latowicz, Borowie, Miastków Kościelny, ParysówStoczek Łukowski, Wodynie, Domanice, Skórzec, oraz sąsiednie miejscowości.

WITAMY NA STRONIE POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO

Prowadzimy pogotowie komputerowe na terenie Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego i powyższych miejscowości oraz ich okolic. Specjalizujemy się w naprawach komputerów, rozwiązując każdego dnia różne usterki związane z laptopami, tabletami, komputerami stacjonarnymi oraz odzyskując dane. Na szczęście nie robimy tego z przymusu "bo to moja praca:[", Nie! Jest to zarazem nasza praca i pasja, którą stale rozwijamy przechodząc specjalistyczne szkolenia. Dodatkowo lubimy pomagać ludziom z ich komputerowymi problemami, a dlaczego? Ponieważ nic tak bardzo nie cieszy nas jak kolejny laptop przywrócony do życia i uśmiech jego właściciela:)


NAPRAW KOMPUTER BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Drodzy Klienci... wiedząc, że ze względu na Waszą pracę i codzienne obowiązki, nie macie Państwo czasu w ciągu dnia na serwis komputerowy, wyszliśmy ku temu na przeciw i większość wizyt serwisowych realizujemy w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz w weekendy. Dodatkowo nasi serwisanci są w stanie wykonać większość napraw na miejscu w ciągu od kilkunastu minut do kilku godzin w zależności od stopnia skomplikowania usterki, a także Państwa czasu. Dzięki temu wiecie na bierząco co dzieje się z Waszym sprzętem, a następnie macie Państwo od razu gotowy do pracy laptop.


UMÓW SIĘ NA SERWISOWĄ WIZYTĘ JESZCZE DZIŚ

Czy Twój komputer, laptop lub tablet wolno pracuje? Potrzebujesz przeinstalować system Windows, Android, Mac OS X? Masz do wymiany dysk twardy, wyświetlacz, gniazdo zasilania lub inny podzespół, bądź poprostu nie radzisz sobie z obsługą komputera lub dzieje się z nim inna niepokojąca rzecz? Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 510-510-578 i porozmawiać z serwisantem opisując w kilku zdaniach zachowanie sprzętu, kolejno umówić się na wizytę. Już podczas rozmowy otrzymasz wstępne informacje o usterce i szacunkowy koszt naprawy.
WAŻNE! W razie nie odbierania telefonu prosimy spokojnie zaczekać - oddzwonimy, ponieważ chwilowo możemy komuś pomagać;)
Zapraszamy do kontaktu:)

Naprawy jakie wykonujemy:Serwis laptopów