Kontakt 24h 7dni
telefon 510-510-578 serwisowy@onet.pl

Serwis z dojazdem
i naprawa na miejscu
Sulejówek
Naprawa komputerów laptopów z obszaru Sulejówek oraz okolice. Serwis z dojazdem do klientów z Sulejówka.
Naprawy komputerów w większości przypadków realizowane na miejscu.
Zadzwoń 510-510-578.
SERWIS KOMPUTEROWY NAPRAWA LAPTOPÓW KOMPUTERÓW STACJONARNYCH I TABLETÓW - SULEJÓWEK
Od ponad 10-ciu lat specjalizujemy się w naprawach komputerów, rozwiązując każdego dnia różne usterki związane z laptopami, tabletami, komputerami stacjonarnymi oraz odzyskując dane. Jeśli Twój komputer sprawia Ci problem to dobrze trafiłeś. Serwisujemy komputery zawodowo i z zamiłowania:) Wiedząc jak jesteście Państwo ograniczeni czasowo w ciągu dnia ze względu na swoje obowiązki, dojeżdżamy do klienta w godzinach popołudniowych i wieczornych na terenie Sulejówek oraz o ile czasowo jest to możliwe przeprowadzamy serwis komputera na miejscu w Twoim domu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ I NAPRAW KOMPUTER BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Wystarczy zadzwonić - telefon 510-510-578 przedstawić problem z uszkodzonym komputerem i umówić się na spotkanie z serwisantem. Już podczas rozmowy dostaniesz wstępne informacje odnośnie naprawy laptopa. Dodatkowo podamy wskazówki jak w przyszłości uchronić się przed awariami komputera, a także doradzimy podczas zakupu sprzętu oraz zmodernizujemy na życzenie Twój komputer.

Zapraszamy do kontaktu:)

SERWIS KOMPUTERÓW LAPTOPÓW I TABLETÓW Z DOJAZDEM I NAPRAWĄ NA MIEJSCU - KONTAKT 7dni/24h
www.serwis-komputerowy-it.pl


NAPRAWIAMY KOMPUTERY NA TERENIE:
Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Powiśle, Warszawa Stare Miasto, Warszawa Muranów, Warszawa Kamionek, Warszawa Solec, Warszawa Czyste, Warszawa Odolany, Warszawa Stara Ochota, Warszawa Gocław, Warszawa Rakowiec, Warszawa Raków, Warszawa Wyględów, Warszawa Okęcie, Warszawa Ochota, Warszawa Praga, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła, Warszawa Wawer, Warszawa Anin, Warszawa Międzylesie, Warszawa Radość, Warszawa Falenica, Józefów, Otwock, Wiązowna, Stara Miłosna, Sulejówek, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Halinów, Okuniew, Stanisławów, Jakubów, Zamienie, Kołbiel, Garwolin, Siennica, Cegłów, Mrozy, Kałuszyn, Jeruzal, Latowicz, Borowie, Miastków Kościelny, ParysówStoczek Łukowski, Wodynie, Domanice, Skórzec, oraz sąsiednie miejscowości.


Naprawy jakie wykonujemy:Serwis laptopów