Kontakt 24h 7dni
telefon 510-510-578 serwisowy@onet.pl

Serwis z dojazdem
i naprawa na miejscu
Pogotowie komputerowe

Naprawa instalacja reinstalacja odświeżanie przyśpieszenie odwirusowanie systemu Windows Mac OS X Android Linux


Często przytrafiającą się usterką w komputerach i urządzeniach mobilnych są błędy oprogramowania. Zdarza się, że nie działają nam programy użytkowe np., Microsoft Word, Excel, PowerPoint lub inne składniki pakietu Microsoft Office, przeglądarki Chrome, Firefox, IE lub otrzymujemy niebieski ekran Windows zwany blue screen of dead (bsod), a komputer wyłącza się lub restartuje.
Niekiedy nie możemy uruchomić Skype lub poprostu system Windows działa bardzo wolno, zdarza się że nie chce się uruchomić objawiając się komunikatem: Zwykle spowodowane jest to niedoskonałością systemów operacyjnych, zawirusowanym komputerem, lukami w oprogramowaniu, brakiem aktualizacji Windows, Mac OS X, Android, Linux, a niekiedy błędną instalacją aktualizacji. Duże znaczenie dla pracy i stabilności systemu ma jego stopień "zaśmiecenia".Wiąże się to z tym, że instalując programy powstaje wiele katalogów i plików związanych z nimi, rozbuwoduje się rejestr systemu, w efekcie czego komputer ma do przetworzenia i do przeszukania więcej danych znajdujących się na dysku twardym. Odinstalowanie programów z których nie będziemy korzystać sprawia, że nie zostają usunięte z komputera wszystkie katalogi związane z owym softem. Deinstalatory nie są na tyle dobrze napisane, żeby czyściły komputer w sposób idealny. Nierzadko wystarczy wykonać ponowną instalację systemu formatując przy tym systemową partycję dysku komputera, wcześniej jednak zabezpieczając dane użytkownika. W razie omawianych tutaj problemów zapraszamy do kontaktu w celu odświeżenia i odwirusowania Państwa komputera.

NAPRAW KOMPUTER BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Serwisowanie komputerów wykonujemy na miejscu u klienta, dzięki czemu macie Państwo od razu naprawiony sprzęt. Dodatkowo jesteśmy elastyczni i dojazd wraz z naprawami jest możliwy w godzinach wieczornych.

UMÓW SIĘ NA SERWIS KOMPUTERA JESZCZE DZIŚ

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 510-510-578, porozmawiać z serwisantem i umówić się na wizytę. Już podczas rozmowy otrzymasz wstępne informacje o usterce i szacunkowy koszt naprawy.
WAŻNE! W razie nie odbierania telefonu prosimy spokojnie zaczekać - oddzwonimy, ponieważ chwilowo możemy komuś pomagać;)
Zapraszamy do kontaktu:)

Instalacja i formatowanie komputerów z dojazdem do Klientów z okolic:

Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Powiśle, Warszawa Stare Miasto, Warszawa Muranów, Warszawa Kamionek, Warszawa Solec, Warszawa Czyste, Warszawa Odolany, Warszawa Stara Ochota, Warszawa Gocław, Warszawa Rakowiec, Warszawa Raków, Warszawa Wyględów, Warszawa Okęcie, Warszawa Ochota, Warszawa Szczęśliwice, Warszawa Praga, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła, Warszawa Wawer, Warszawa Anin, Warszawa Międzylesie, Warszawa Radość, Warszawa Falenica, Józefów, Otwock, Wiązowna, Stara Miłosna, Sulejówek, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Halinów, Okuniew, Stanisławów, Jakubów, Zamienie, Kołbiel, Garwolin, Siennica, Cegłów, Mrozy, Kałuszyn, Jeruzal, Latowicz, Borowie, Miastków Kościelny, ParysówStoczek Łukowski, Wodynie, Domanice, Skórzec, oraz sąsiednie miejscowości.

Naprawy jakie wykonujemy:Serwis laptopów