Kontakt 24h 7dni
telefon 510-510-578 serwisowy@onet.pl

Serwis z dojazdem
i odzyskiem danych
Warszawa Mokotów

Odzyskiwanie zdjęć, dokumentów, plików, muzyki, filmów z komputerów, laptopów, dysków twardych, pendrive na terenie Warszawa Mokotów, Wilanów, Ursynów i okolice - serwis z dojazdem na Mokotowie, Wilanowie, Ursynowie

Przywracanie plików w większości przypadków realizowane na miejscu. Zadzwoń 510-510-578.

UNIĘTE ZDJĘCIA, DOKUMENTY I INNE? ODZYSKIWANIE DANYCH Z DOJAZDEM - WARSZAWA MOKOTÓW WILANÓW URSYNÓW

Od ponad 10-ciu lat specjalizujemy się w przywracaniu plików, rozwiązując każdego dnia różne usterki związane z dyskami twardymi, pendrive, kartami pamięci, laptopami, tabletami, komputerami stacjonarnymi. Jeśli doświadczyłeś sytuacji, w której masz usunięte dane to dobrze trafiłeś. Serwisujemy komputery zawodowo i z zamiłowania:) Wiedząc jak jesteście Państwo ograniczeni czasowo w ciągu dnia ze względu na swoje obowiązki, dojeżdżamy do klienta w godzinach popołudniowych i wieczornych na terenie Warszawa Mokotów, Wilanów, Ursynów i okolice oraz o ile czasowo jest to możliwe przeprowadzamy odzyskiwanie zdjęć, dokumentów, plików word, excel, pdf, power point na miejscu w Twoim domu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ I ODZYSKAJ ZDJĘCIA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Wystarczy zadzwonić - telefon 510-510-578 przedstawić problem z uszkodzoną pamięcią i umówić się na spotkanie z serwisantem. Już podczas rozmowy dostaniesz wstępne informacje odnośnie odzyskania danych. Dodatkowo podamy wskazówki jak w przyszłości uchronić się przed awariami komputera, a także doradzimy podczas zakupu sprzętu oraz zmodernizujemy na życzenie Twój komputer.

Zapraszamy do kontaktu:)

ODZYSKIWANIE DANYCH Z KOMPUTERÓW DYSKÓW APARATÓW Z DOJAZDEM I SERWISEM NA MIEJSCU - KONTAKT 7dni/24h
www.serwis-komputerowy-it.pl


NAPRAWIAMY KOMPUTERY NA TERENIE:

Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Powiśle, Warszawa Stare Miasto, Warszawa Muranów, Warszawa Kamionek, Warszawa Solec, Warszawa Czyste, Warszawa Odolany, Warszawa Stara Ochota, Warszawa Gocław, Warszawa Rakowiec, Warszawa Raków, Warszawa Wyględów, Warszawa Okęcie, Warszawa Ochota, Warszawa Praga, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła, Warszawa Wawer, Warszawa Anin, Warszawa Międzylesie, Warszawa Radość, Warszawa Falenica, Józefów, Otwock, Wiązowna, Stara Miłosna, Sulejówek, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Halinów, Okuniew, Stanisławów, Jakubów, Zamienie, Kołbiel, Garwolin, Siennica, Cegłów, Mrozy, Kałuszyn, Jeruzal, Latowicz, Borowie, Miastków Kościelny, ParysówStoczek Łukowski, Wodynie, Domanice, Skórzec, oraz sąsiednie miejscowości.